Garaże Blaszaki

:: Strona Główna : Garaże Blaszaki

Idealne garaże dla każdego

Garaże to ten rodzaj konstrukcji, nad wyborem którego można się długo zastanawiać. Przede wszystkim zależy nam na tym, by garaż był funkcjonalny i pasował do różnego rodzaju modeli samochodów. Nigdy bowiem nie wiadomo, czy za rok, dwa nie zmienimy auta na inne, na większe, czy na wyższe. Ważne jest więc to, by garaż spełniał nasze wymagania pod względem wymiarów. Jak można się przekonać, w naszej ofercie znajdą Państwo garaże o różnych wymiarach, w tym również o wymiarach niestandardowych. Jesteśmy w stanie postawić garaż praktycznie o każdych wymiarach. Nie ma więc żadnych trudności, czy przeszkód w realizacji zamówienia na garaż o dość nietypowej formie – rozumiemy potrzeby naszych klientów, a jednocześnie uwzględniamy wszystkie aspekty techniczne. Z tego też powodu nasi klienci darzą nas wyjątkowym zaufaniem, wiedząc, że potrafimy sprostać ich wysokim wymaganiom i oczekiwaniom.

Zdecyduj się na trwałe garaże Blaszane

Podobnie, jak w przypadku budowy domu, garaże Kraków powinny być solidne i wytrzymałe. Te, które my proponujemy są właśnie takie – doskonale sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych. Jest to możliwe dzięki temu, że oferujemy garaże z blachy ocynkowanej lub powlekanej. Takie garaże blaszaki są naprawdę wytrzymałe. Ocynkowana blacha jest w 98% chroniona przed korozją i zużyciem. Mogą Państwo więc mieć pewność, że ocynkowane garaże są trwałe, a do tego można je pomalować farbą na taki kolor, jaki będzie najbardziej wskazany i pożądany. W ten sposób garaż może stać się nie tylko miejscem, w którym przechowujemy samochód, ale też i obiektem, który idealnie komponuje się z otoczeniem.

Garaże Blaszane – wolnostojące, czy szeregowe?

Wybór odpowiedniego garażu nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli chcemy, aby w takim miejscu zmieścił się więcej niż jeden pojazd. Warto więc się zastanowić nad tym, czy lepszym rozwiązaniem będzie garaż wolnostojący, czy może szeregowy. Za garażem wolnostojącym przemawia przede wszystkim prosta konstrukcja, którą można wznieść w krótkim czasie. W naszej ofercie mogą Państwo zdecydować się na garaże o nietypowych wymiarach, a więc również i na takie, w których znajdzie się dość miejsca na dwa stanowiska. Wybór odpowiedniego garażu może zależeć nie tylko od wymiarów, ale również i od stylu życia. Inny garaż może wybrać osoba, która mieszka sama, a inny ta, która ma rodzinę. Decydując się na garaż wolnostojący, możemy skutecznie ukryć to, jak wiele samochodów posiadamy na swojej posesji.Garaże szeregowe to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę i niezależność. Takie garaże mają bardzo prostą konstrukcję i nie zajmują zbyt wiele miejsca. Garaże te mają geometryczny kształt i zazwyczaj płaski dach. To, co przemawia za wyborem garażu szeregowego, to bardziej atrakcyjna cena, gdyż taki garaż jest o wiele tańszy, niż gdybyśmy chcieli stawiać garaż oddzielnie dla każdego samochodu. Niemniej musimy pamiętać o tym, że garaż szeregowy, w tym garaż podwójny od razu zwraca na siebie uwagę i „informuje” o tym, ile pojazdów posiadamy. Z drugiej strony taki garaż jest niezwykle estetycznie wykonany i zajmuje tylko tyle miejsca, ile potrzeba na to, by w środku zmieścił się pojazd o określonych gabarytach. Jeśli mamy większą rodzinę, wówczas warto zastanowić się właśnie nad wyborem garażu szeregowego lub podwójnego.

Garaże z dachem dwuspadowym

Kiedy już wybraliśmy odpowiedni rodzaj garażu, czas na to, by zastanowić się, jaki rodzaj dachu w danej konstrukcji sprawdzi się najlepiej. W przypadku garaży, które oferujemy, proponujemy dachy jednospadowe i dwuspadowe. Decydując się na garaże z dachem dwuspadowym, możemy liczyć przede wszystkim na to, że powierzchnia użytkowa będzie większa. Ponadto taki dach gwarantuje to, że wszelkiego rodzaju opady nie będą na nim zalegać. Ta informacja może mieć duże znaczenie, zwłaszcza, jeśli planujemy postawić garaż na terenie, gdzie w sezonie jesienno-zimowym nie można narzekać na brak opadu śniegu. Taka konstrukcja powoduje również to, że garaż jest bardziej stabilny i sprawia wrażenie przytulnego. Jeśli zależy nam na tym, by na naszej posesji znalazł się obiekt, który będzie dobrze komponować się z tradycyjnym budownictwem, wówczas warto postawić właśnie na garaż z dachem dwuspadowym. Mamy także w swojej ofercie garaże z dachem jednospadowym, które cechują się nowoczesną formą. Takie rozwiązanie będzie idealne dla wszystkich tych, którzy chcą w garażu przechowywać jedynie samochód, nie traktując tym samym garażu jako swego rodzaju magazyn na narzędzia.Brak ofert w wybranej kategorii!

Alwomet Copyright 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i Realizacja: iPolska.com.pl