Garaże Blaszane

:: Strona Główna : Garaże Blaszane

Klientom mieszkającym na terenie województwa śląskiego samodzielnie dostarczamy i montujemy zamówione garaże blaszane. Śląsk sąsiaduje z Małopolską, gdzie znajduje się firma ALwomet, dlatego nasza ekipa montażowa przed wyjazdem do Klienta z łatwością może oszacować czas pokonania trasy i podać przybliżoną godzinę, o której znajdzie się na miejscu. Dzięki temu nie musisz zwalniać się z pracy i cały dzień czekać na swój nowy garaż lub Wiatę śmietnikową. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z nami była od początku do końca na najwyższym poziomie.

Miastem w województwie śląskim, do którego najczęściej trafiają nasze garaże, Wiaty śmietnikowe , kojce dla psów są Katowice. Wszystkim mieszkańcom Katowic zapewniamy dostęp do pełnej oferty firmy, wśród której znajdują się: garaże blaszane, Euro Garaże, Wiaty śmietnikowe, lekkie hale stalowe, kojce dla psów i inne garaże oraz schowki blaszane
wykonywane na specjalne zamówienie Klienta. Obsługujemy również pozostałe miasta województwa śląskiego, w tym Chorzów, Sosnowiec, Częstochowę, Rudę Śląską, Dąbrowę Górniczą, Tychy, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Białą, Bytom i wiele innych.

Jesteśmy bezpośrednim producentem  Garaży, które są dostępne w 23 wersjach kolorystycznych i doskonale sprawdzą się jako miejsce parkingowe, magazyn oraz schowek ogrodowy na narzędzia i sprzęt. Na życzenie Klienta możemy wyposażyć Garaż blaszany w mechanizm automatycznie otwierający i zamykający garaż, który w znacznym stopniu
ułatwi korzystanie z nowoczesnego schowka. Przy produkcji naszych garaży pracują specjaliści, którzy dbają zarówno o wykorzystanie najlepszej jakości materiałów, jak i dopracowanie każdego detalu garażu poprzez poddanie go wykończeniu obróbkami blacharskimi.

 Brak ofert w wybranej kategorii!

Alwomet Copyright 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i Realizacja: iPolska.com.pl