Garaże Katowice

:: Strona Główna : Garaże Katowice

Klientom mieszkającym na terenie województwa śląskiego samodzielnie dostarczamy i montujemy zamówione garaże blaszane. Śląsk sąsiaduje z Małopolską, gdzie znajduje się Fabryka Garaży ALwomet, dlatego nasza ekipa montażowa przed wyjazdem do Klienta z łatwością może oszacować czas pokonania trasy i podać przybliżoną godzinę, o której znajdzie się na miejscu. Dzięki temu nie musisz zwalniać się z pracy i cały dzień czekać na swój nowy garaż lub schowek. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z nami była od początku do końca na najwyższym poziomie.

Miastem w województwie śląskim, do którego najczęściej trafiają nasze garaże, są Katowice. Wszystkim mieszkańcom Katowic zapewniamy dostęp do pełnej oferty Wojstal, wśród której znajdują się: garaże blaszane, Euro Garaże, skrzynie na rowery, skrzynie balkonowe, skrzynie ogrodowe, skrzynie na kosze, lekkie hale stalowe, kojce dla psów i inne garaże oraz schowki blaszane
wykonywane na specjalne zamówienie Klienta. Obsługujemy również pozostałe miasta województwa śląskiego, w tym Chorzów, Sosnowiec, Częstochowę, Rudę Śląską, Dąbrowę Górniczą, Tychy, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Białą, Bytom i wiele innych.

Jesteśmy bezpośrednim producentem i dystrybutorem innowacyjnych Euro Garaży, które są dostępne w 23 wersjach kolorystycznych i doskonale sprawdzą się jako miejsce parkingowe, magazyn oraz schowek ogrodowy na narzędzia i sprzęt. Na życzenie Klienta możemy wyposażyć Euro Garaż w mechanizm automatycznie otwierający i zamykający garaż, który w znacznym stopniu
ułatwi korzystanie z nowoczesnego schowka. Przy produkcji naszych garaży pracują specjaliści, którzy dbają zarówno o wykorzystanie najlepszej jakości materiałów, jak i dopracowanie każdego detalu garażu poprzez poddanie go wykończeniu obróbkami blacharskimi.

Transakcje z nami są pewne i bezpieczne, o czym świadczy uzyskany w 2015 roku Certyfikat „Firma Przyjazna Internautom”, potwierdzający wysoki standard komunikacji z Klientami w internecie oraz dopasowanie wizerunku do wymagań
Internautów. W trosce o wysoką jakość naszych usług korzystamy z materiałów pochodzących ze sprawdzonej europejskiej huty oraz w pełni kontrolujemy produkcję garaży.

Skorzystaj z kalkulatora garażu lub Euro Garażu, by przekonać się, jaka będzie cena planowanej inwestycji. Jeśli chcesz, żebyśmy zrobili to za Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i przygotuj wymiary planowanego garażu, schowka lub kojca, a my zajmiemy się obliczeniami. Służymy również pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących produkcji, dostawy i montażu.Brak ofert w wybranej kategorii!

WOJSTAL - partnerWOJSTAL - partnerWOJSTAL - partnerWOJSTAL - partnerWOJSTAL - partner

Alwomet Copyright 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i Realizacja: iPolska.com.pl