Garaże blaszaki

:: Strona Główna : Garaże blaszaki

Potrzebujesz garażu na samochód? A może brakuje Ci miejsca, w którym mógłbyś bezpiecznie przechowywać rowery lub sprzęt ogrodowy? Niezależnie od tego, co chciałbyś umieścić w blaszanym garażu, wykonamy go dla Ciebie na zamówienie. Jesteśmy producentem i dostawcą garaży blaszanych, Eurogaraży, Wiat śmietnikowych, lekkich hal stalowych, kojców dla psów i wielu innych
blaszanych kontenerów, które wykonujemy z najwyższej jakości stali .

Wybierając nasze garaże wiaty lub kojce, otrzymujesz produkt solidny, dopracowany w każdym szczególe, w konkurencyjnej cenie. Nasze garaże oferujemy osobom zamieszkującym województwo małopolskim, śląskim , podkarpackim, opolskim, świętokrzyskim które chciałyby skorzystać z oferty producenta innowacyjnych Garaży i otrzymać produkt, który nie ulegnie zniszczeniu i posłuży na wiele lat. Wszystkie garaże można zamówić w jednym z 23 dostępnych kolorów, zarówno w wersjach z połyskiem, jak i matowych. Gwarantujemy stworzenie takiego garażu, jakiego potrzebujesz, w takim kolorze, który idealnie skomponuje się z otoczeniem i będzie ozdobą, a nie straszakiem. Jesteśmy profesjonalistami, którzy ogromną wagę przywiązują do detali.

Do wybranych miejscowości województwa świętokrzyskiego, które leżą bliżej granicy z województwem małopolskim, samodzielnie dostarczamy nasze garaże. Kielce i pozostałe miasta leżące na terenie tego województwa są jednak głównie obsługiwane przez naszego Partnera , która zajmuje się dostawą oraz montażem zamówionych u nas garaży na terenie województwa świętokrzyskiego. Po wykonaniu zamówionego produktu przekazujemy go firmie ze Skarżyska-Kamiennej, która zajmuje się kompleksową realizacją zlecenia obejmującego dostawę oraz montaż zamówionego garażu, skrzyni lub kojca Wojstal. Dzięki temu, że korzystamy z pomocy ogólnopolskich Partnerów – renomowanych firm znanych w danym województwie – nasze produkty mogą trafiać do Klientów z całej Polski w znacznie krótszym czasie.


Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora  Garaży, dzięki któremu można samodzielnie obliczyć koszt inwestycji na podstawie podanych parametrów. Jeśli jednak nie jesteś pewien wymiarów lub rodzaju garażu, wiaty śmietnikowej czy kojca dla psa, skontaktuj się z nami, a my doradzimy wybór odpowiedniego produktu, podpowiemy, jak dokonać pomiarów oraz obliczymy koszt całkowity zamówienia. Nasi pracownicy czekają na Twój telefon lub e-mail w dni powszednie od godziny 7:00 do 18:00.Brak ofert w wybranej kategorii!

Alwomet Copyright 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i Realizacja: iPolska.com.pl