Wiata śmietnikowa

:: Strona Główna : Wiata śmietnikowa

Z czym kojarzy Ci się blaszany garaż? Jeśli pierwsze, o czym pomyślałeś to „ozdobiony” graffiti blaszak ze zdartą farbą, musimy czym prędzej wyprowadzić Cię z błędu! Nowoczesne garaże, jakie produkujemy, niczym nie przypominają tych, które powstawały kilkanaście lat temu, a teraz są zżerane przez rdzę i odchodzi z nich farba, która nijak nie komponowała się z otoczeniem. Zainteresowany zmianami? Zapraszamy do dalszej lektury.

Produkowane przez nas garaże to nie tylko miejsce do przechowywania, w którym można umieścić rowery, samochód lub narzędzia – to przede wszystkim solidna konstrukcja wykonana z najlepszej jakości stali . Dzięki temu nasze garaże blaszane, wiaty śmietnikowe i kojce dla psów spełnią państwa oczekiwania Każdy zamówiony produkt malujemy na jeden
z 23 dostępnych kolorów (matowych lub z połyskiem) specjalną farbą antykorozyjną. Taki garaż nie tylko posłuży na lata, lecz stanie się również ozdobą, a przedmioty i pojazdy w nim przechowywane będą w pełni chronione. 

Nasze garaże , wiaty śmietnikowe i kojce dla psów dostarczamy bezpośrednio jedynie do pięciu województw, wśród których znajdują się takie województwa jak: podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie i częściowo świętokrzyskie. Pozostałe województwa obsługują nasi Partnerzy, którzy dostarczają i montują zamówione garaże. Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno i inne miejscowości znajdujące się na terenie województwa podkarpackiego mogą skorzystać bezpośrednio z naszych usług, zamawiając garaż lub wiaty śmietnikowe na naszej stronie internetowej, mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora garaży i który umożliwia wycenę planowanej inwestycji. Jeśli jednak masz wątpliwości lub nie jesteś pewien, czy prawidłowo skorzystałeś z kalkulatora, skontaktuj się z nami i pozwól nam to zrobić za Ciebie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 7:00 a 16:00.

Po zamówieniu garażu, wiaty śmietnikoweji lub kojca dla psa przystąpimy do wykonania zlecenia zgodnie z ustalonymi wcześniej szczegółami. Profesjonalnie wykonany i wykończony garaż , wiatę lub kojec i  dostarczymy pod wskazany adres do każdej miejscowości znajdującej się w województwie podkarpackim, małopolskim , śląskim , opolskim i świętokrzyskim.Brak ofert w wybranej kategorii!

Alwomet Copyright 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i Realizacja: iPolska.com.pl