Stronna Główna

:: Strona Główna : Stronna Główna

 

 

Produkowane przez nas garaże (blaszaki) wykonujemy w wybranym przez Klienta kolorze. W naszej ofercie znajdują się aż 23 kolory blachy, dzięki którym garaż blaszany będzie wyglądał nowocześnie, dopasuje się do kolorów otoczenia oraz przykuje uwagę sąsiadów. Jeśli szukasz garażu, schowka lub kojca dla psa, który będzie solidny, estetyczny i profesjonalnie wykończony, nie mogłeś lepiej trafić. Prowadzimy sprzedaż gotowych garaży i schowków, a także produkujemy nasze blaszaki od podstaw, na życzenie Klienta. Możemy więc wykonać dla Ciebie Wiatę śmietnikową, garaż blaszany, kojec dla psa, a także Euro Garaże o konstrukcji ocynkowanej z profili zamkniętych i otwartych, garaże szeregowe, lekkie hale stalowe i wiele innych blaszaków, które znajdziesz w naszej ofercie. Jeśli wśród dostępnych garaży i wiat śmietnikowych nie znalazłeś zadowalającego Cię produktu, skontaktuj się z nami, a my wykonamy go specjalnie na Twoje zamówienie.

 

Nasze garaże blaszane powstają w miejscowości Szczyrzyc (woj. małopolskie), jednak ich dostawa oraz montaż obejmuje niemal całą Polskę. Na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i opolskiego zapewniamy własny transport
wraz z ekipą montażową. Z kolei w większości pozostałych województw działają nasi partnerzy. Nasze garaże znalazły już kilkaset nowych domów, w takich miastach jak m.in. Kraków, Zakopane, Katowice, Czestochowa, Rzeszów, Nowy Sącz.

 

Zapraszamy do kontaktu 604985156 – jesteśmy do Twojej dyspozycjiBrak ofert w wybranej kategorii!

Alwomet Copyright 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i Realizacja: iPolska.com.pl